O nas

#GorzowToMy – mieszkańcy dla mieszkańców, mieszkańcy dla Gorzowa

Zapewne wszystkim nam zależy, aby w Gorzowie żyło się przyjemniej. Klimat miasta i witalność która z niego bije, to potencjał z którego można i należy skorzystać, aby jednak tak się stało, potrzeba zmian przede wszystkim w nas samych. Każdy z osobna ma wpływ na to jak się tu żyje i funkcjonuje na co dzień. Każdego dnia podejmujemy decyzje, które oddziałują na nas, nasze rodziny i wigor całego miasta.

Zdrowe życie to nie fikcja, to opcja, którą każdy z nas może wybrać. Koncentracja energii życiowej, powinna skupić się na nas samych, bo aby zmieć świat który nas otacza, należy zacząć od siebie. To jak żyjemy i postępujemy, ma ogromne i kluczowe znaczenie.  Materializm, obojętność i przepracowanie, to nasze demony które należy zwalczać, by ułatwić sobie i innym życie.

Stawiamy na relacje i aktywne działanie. Inspirujemy kreatywną edukacją, a koncentrujemy się przede wszystkim na profilaktyce.

Tylko własnym przykładem, możemy wpłynąć i mobilizować innych. Nie pustym, intensywnym słowem w sieci, a przykładnym działaniem w realu.

Drogowskazem w dobrym kierunku, może być każdy z nas, Ty i Ja. Nasze wybory i postępowanie mają znaczenie.

Nie marnujmy czasu, którego nie mamy. Dziś – to idealny moment na zmianę 🙂

Niech Zdrowie Będzie z Nami!