Rower za grosze! – czyli organizujemy zbiórkę dla Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

Wszyscy wiemy jak dziwny mamy teraz czas, więcej o tym pisać nie trzeba. Wiele rzeczy dzieje się poza nami i bez naszego udziału w nich. Niezależnie od wszystkiego co w mediach, prasie niezmienne jest fakt, że życie toczy się dalej. W skali świata, co ma być, zapewne się wydarzy, ale tam gdzie lokalnie można coś poprawić, poprawimy. Postanowiliśmy kolejny raz pomóc, tym którzy tej pomocy potrzebują, tym razem będzie to gorzowskie hospicjum.

Pomaganie to dawanie siebie, to pomoc bez oczekiwań rekompensaty. Poniżej plan misji pomocowej – Rower za grosze! 

Bez wsparcia osadzonych z zakładu karnego, nie uda nam się zrobić rowerów miejskich, ale nie ma takiej opcji, że damy zmarnować się naprawionym rowerkom.  Z racji naszej akcji #NakręconyGorzów (tu dowiecie się więcej), postanowiliśmy przekazać rowerki mieszkańcom Gorzowa :). Oto plan:

Przeprowadzimy wyprzedaż – licytację kilkudziesięciu naprawionych, przywróconych do życia rowerów zebranych podczas akcji. 

Będzie to nic innego jak zwykła zbiórka na zbożny cel, bo darowizny za rowery, będą dokonywane bezpośrednio do puszki Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.

Każdy rower będzie licytowany od 10 zł, przebitka będzie o 10 zł.  Za ile wylicytujesz, za tyle wyjedziesz. Jedna osoba może wylicytować jeden rower. 

Pieniądze trzeba wpłacić od razu po wylicytowaniu. Będziemy mieli zaplombowaną puszkę Hospicjum, do której osoba wrzuci pieniądze do puszki i na tym koniec.

Rowerki są przeróżne, małe, duże, górskie, miejskie, stare nowe. Rowerów będzie ze 20 i oczywiście są sprawne.

Oprócz powyższych, będą rowerki „klamoty” takie na działkę czy do ogrodu, pod kwietnik.

Nie będzie to fizyczna licytacja jaką znacie z filmów, bo w zasadzie chodzi o wsparcie Hospicjum.

Licytacja obędzie się  na Wyprzedaży Garażowej którą organizujemy 19 września 2020 roku na osiedlu Sady w Gorzowie (tu detale).

Pamiętajcie liczy się pomoc, rowerki są tylko miłym dodatkiem 🙂

 

 

Tekst:

Marek Rybka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *