Chcesz pisać o Gorzowie? Szukasz pozytywnych ludzi? To dla Ciebie.

Hej, jako #GorzówToMy zaczęliśmy działać społecznie na terenie naszego miasta. Skoro to czytasz, pewnie wiesz czym się zajmujemy :).

Mamy propozycję, dla wszystkich którzy mają ochotę porobić coś konstruktywnego. Jako #NakręconyGorzów na pozytywne działania, zapraszamy w nasze szeregi.

Działamy społecznie często dokładając do tego co robimy. Dzięki temu czym się zajmujemy,  poznajemy ciekawych ludzi,  co już samo w sobie jest wartościowe i warte zachodu. Za zaangażowanie i poświęcenie otrzymujemy od ludzi pozytywną energię która zdecydowanie pomaga nam w życiu :).

Oto propozycja dla osób którym chce się w życiu nieco więcej:

Jeżeli lubisz pisać, robić zdjęcia, bywasz „tu i tam”, zapraszamy do wspólnego tworzenia tej strony, wspólnego działania. Możesz pisać, robić zdjęcia, promować ciekawe wydarzenia społeczno – kulturalne. Nic na siłę, a tylko z przekonania i dobroci serca.

Co jest dla nas ważne?

Nie zajmujemy się polityką i skupiamy się na kierowaniu energii w pozytywną stronę. Nie wymagamy dyplomów, szkół wyższych, kursów, milionów szkoleń, nam w zasadzie potrzebne są tylko uczciwe chęci aby z nami działać, reszta to mgła. Dziś liczy się cierpliwość i pracowitość. Wdrożenie choćby drobnego planu w życie, to skutek zaangażowania i motywacji.

Nic się nie bój, czego nie wiemy to się nauczymy, wiedza i doświadczenie przyjdą z czasem.

Jeżeli czujesz, że to dla Ciebie – napisz do nas na hannarybka@o2.pl – zapraszamy!

pozdrawiamy ciepło

Ekipa #GorzówToMy

 

darmowe foto z unsplash: Thought Catalog

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *