Wesprzyj psiaka i kociaka na zimę, bez naszej pomocy nie przetrwają.

Drodzy Gorzowianie o tym, ze macie wielkie serce i chęci do działania już nie raz zdążyliśmy się przekonać. Choćby podczas akcji sprzątania naszego miasta jaki i #nakręcony Gorzów, gdzie efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. 

Tym razem zapraszamy was do wsparcia dwóch naszych lokalnych organizacji, które opiekują się okolicznymi bezdomnymi milusińskimi.

Pierwsza organizacja to fundacja Anaconda  która jest prowadzona między innymi przez panią prezes Małgorzatę Jakubowską. Fundacja szeroko zajmuje się każdym porzuconym zwierzakiem, który jest w potrzebie, od kota po jeża. Zabierają chore i ranne zwierzęta z ulicy, zapewniają im opiekę weterynaryjną, organizują domy opieki tymczasowej by na koniec znaleźć dla każdego zwierzaka kochający dom. Wykonują ogromną pracę na rzecz naszego miasta, poświęcając swój wolny czas jak i swoje własne pieniądze. To dzięki ich pracy w naszym mieście nie mamy setek  błąkających się bezdomnych zwierząt, w związku z tym zwracamy się do was z prośba o wsparcie i pomoc. 

Nasi zwierzęcy przyjaciele potrzebują przede wszystkim :

-karmy dla psów i kotów

-ciepłych kocy i prześcieradeł

-żwirku i kuwet dla kociąt

-transporterów różnych rozmiarów

– klatki Hennelowe

– podkłady higieniczne

– mleka dla kociąt

Jeżeli ktoś ma zasoby i chce się nimi podzielić,  można wpłacać darowizny na na konto fundacji lub oddać  swój 1%. Więcej o fundacji w linku Anaconda .

 

Kolejną organizacją, która chcemy wesprzeć jest nasze gorzowskie schronisko „Azorki”.

Szczególnie na zimę  potrzebna jest pełnowartościowa  karma bogata w substancję odżywcze, która  dostarczy dużo energii w zimowe dni.  Możemy wspólnie pomóc  przetrwać im zimę, oto czego  „Azorki” potrzebują:

– wartościową karmę dla psów

-koce, ręczniki, pościel  do ocieplenia budy

Wszystkie dary można przynosić  do sekretariatu szkoły „Żak” przy ulicy Obotryckiej 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 i w soboty w godzinach 8-16. Akcja trwa do 20 listopada.

#GorzówToMy działamy dalej!!! 

A o to już pierwsze dary które do nas dotarły.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy dorzucą choćby kość 🙂

Pani Gosia (poniżej), która zobaczyła w sieci  akcję o zbiórce dla zwierzaków, wpadła na taki pomysł:

„Kochani w sobotę świętuję z rodziną i przyjaciółmi moje 50 urodziny. Poprosiłam gości żeby zamiast prezentów przynieśli mi karmę dla psiaków. Nie wiedziałam komu ten najcudowniejszy prezent dostarczę. Teraz już wiem. Bardzo dziękuję za informację.” Małgorzata

Pani Gosiu, radość zwierzaków będzie największym podziękowaniem dla Pani i gości, my przyłączamy się do nich – dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *