NO Longer MUSIK – jeśli Cię nie będzie to Cię zjem!

W najbliższą sobotę (18.05.2019 r.) na Placu Grunwaldzkim, odbędzie się wydarzenie społeczno – artystyczne pod nazwą No Longer Music” – link do facebooka.

Od godziny 16:30 do 19:00 organizatorzy zaplanowali organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w formie warsztatów teatralnych, pogadanek, warsztatów muzycznych, konkursów etc. Dla najmłodszych tradycyjnie; wata cukrowa i malowanie twarzy. Wszystkie zaplanowane formy nieść będą przesłanie powiązane z profilaktyką uzależnień. Poruszane będą tematy wartości, problemów w odnalezieniu się w codzienności, relacji w grupie rówieśniczej.

O godzinie 20:30 rozpocznie się koncert zespołu NO LONGER MUSIC. Zespół został założony w 1985 r. w Amsterdamie i nieprzerwanie aż do dziś koncertuje na całym świecie. Od samego początku znakiem rozpoznawczym NLM było śmiałe i twórcze połączenie muzyki z teatrem. NLM występował m. in. w takich miejscach jak legendarny festiwal w Jarocinie, w nocnych klubach Sao Paulo w Brazylii czy też Santiago w Chile, na Jamajce, Ukrainie, w Rosji, Finlandii, Mongolii, Wietnamie i Singapurze, Chorwacji, Albanii, Kosowie. Ostatnio zespół coraz częściej pojawia się ze swoim widowiskiem na Bliskim Wschodzie, grając na ulicach miast i w klubach w Turcji, Libanie i w Iraku. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat zespół zagrał 35 koncertów w Polsce gromadząc po kilka tysięcy ludzi na ulicach największych miast.

18 maja zagrają na Placu Grunwaldzkim w Gorzowie Wielkopolskim. Organizatorzy wydarzenia:

– Stowarzyszenie Royal Rangers Polska,

– Kościół Uliczny,

– Kościół Zielonoświątkowy.

oraz Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (w ramach współpracy środowiskowej)

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Katarzyna Miczał tel. 690 002 714

Tagi z historii
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *