Utworzyliśmy grupę otwartą na facebooku – zapraszamy!

#GorzowToMy – grupa Gorzowian działająca na rzecz miasta

30 kwietnia 2019 – utworzyliśmy grupę otwartą na facebooku – do której gorąco zapraszamy! Tu link do grupy na fb, tu link do naszego profilu na facebooku.
Od dziś karmimy nasze ciała i umysły, zdrowo i pozytywnie. Szambo medialne, politykę, animozje, zostawiamy, bo mamy tego dość. Czym się karmisz, tym się stajesz.
Takich stron i grup, gdzie wylewa się złość  jest wiele, u nas będzie inaczej.  Tematy i wątki jakie będziemy poruszać to:

Aktywne działanie, kreatywność, planowanie i wdrażanie inicjatyw rozwijających ciało i ducha. Zdrowie, jedzenie, ekologia, rodzina, relacje społeczne, związki, czyli wszystko co ważne.  Bardzo cieszymy się na wywiady z ciekawymi osobami z Gorzowa, ze zwykłymi mieszkańcami, ale także z ludźmi których po prostu warto znać.  Będziemy podsyłać pomysły na przyjemne i rozwojowe spędzanie czasu. Kultura, sztuka, rozrywka, bez tego ani rusz. Będziemy również informować o naszych akcjach, dzielić się przemyśleniami. Będzie też o pracy, o firmach w mieście, o ludziach którzy je tworzą i rozwijają.

 

Zasady naszej grupy na fb:

 

Miło i Uprzejmie

Razem tworzymy serdeczną atmosferę. Traktujemy się z szacunkiem. Urozmaicone dialogi to normalna rzecz, ale pamiętajmy o uprzejmości.

Mówimy nie nienawiści, nękaniu, szykanowaniu

Upewnij się, że wszyscy czują się bezpiecznie. Jakiekolwiek nękanie jest niedozwolone. Znieważające komentarze dotyczące rasy, religii, kultury, orientacji seksualnej, płci lub tożsamości będą usuwane.

Nie spamuj, nie politykuj, nie sprzedawaj

Daj grupie więcej, niż chcesz od niej uzyskać. Spam i nieistotne linki są dla nas problem, bo wprowadzają chaos, prosimy o uszanowanie tego miejsca. Stawiamy na działania twórcze.
Pozdrawiamy ciepło! #GorzowToMy

 

 

Tagi z historii
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *