GorzowToMy – 28.04.2019 zapraszamy na Sprzątanie Miejskie nr3

Trzecia akcja duża #GorzowToMy Sprzątanie Miejskie. Link do facebooka Sprzątanie Miejskie 3
Podczas naszych akcji udział wzięło 230 osób, zebraliśmy ponad 21 ton śmieci!
Kto  może, niech zaprasza znajomych, udostępnia. To też jest bardzo ważna pomoc za którą z góry dziękujemy.
Tym razem sprzątamy na pewno jedno, być może dwa miejsca, detale poniżej. Gorzów to nasze miasto i to my jako ludzie tu żyjący, jesteśmy odpowiedzialni w największym stopniu za to jak się tu mieszka i żyje. Razem z grupą fajnych ludzi, którym zależy, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zaplanowaliśmy sprzątanie.

Zależy Ci na tym aby nasze miasto było fajniejsze, udostępnij to wydarzenie – wszyscy na tym zyskamy

Celem tej akcji jest sprzątanie, ale to nie wszystko. Spotkajmy się, na łonie natury i zobaczmy co się dzieje, kiedy jesteśmy obojętni.
Samo spotkanie ma też charakter pikniku, bardzo przyjemnej formy spędzania czasu, poznania się i porozmawiania z innymi mieszkańcami Gorzowa 🙂 Jak najbardziej można przynieść ze sobą jakiś prowiant (ciacho, upiec babeczki czy coś innego), termosik z kawą, lub herbatą. Każdy kto ma ochotę się pojawić jest mile widziany.
To akcja „non profit” – wszystko co robimy, robimy za darmo, przede wszystkim dlatego, że nam się chce i widzimy tego głębszy sens.
To piknik który ma zainicjować dużo poważniejsze akcje, które mają na celu poprawę jakości życia w naszym mieście.
Bez zbędnego gadulstwa, serdecznie zapraszamy – kto przyjdzie, ten będzie 😉  do zobaczenia!

Tym razem sprzątamy „Gorzowskie Piaski”

1. Rewir – Piaski i okolice -Start 28 kwietnia o godzinie 10:00 w niedzielę, kończymy o 13:00. (przychodzisz na tyle ile możesz, ile chcesz, każda pomoc jest mile widziana)

2. Rewir – rozmowy w toku

Wsparcie techniczne i wyposażenie mamy dzięki firmie ENERIS Ochrona Środowiska – kontenery, rękawice, worki, wywóz śmieci, grabie, łopaty.
Inneko Gorzów wspiera nas, przyjmując bezpłatnie zebrane podczas akcji, śmieci i przywiezione przez ENERIS Ochrona Środowiska
Wsparcie mentalne: Psycho Komfort Julia Chomska
Grafika: RysOlka
Tablice do rysowania:  SkyBoard24.com
Owoce: Shop4kids

Niebawem pojawią się plakaty i informacje o wydarzeniu w mediach, które wspierają całą akcję, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Do tej pory wspierali nas:
MagnetOffOn, Ludzie dla miasta, miasto dla ludzi, Lubuski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, PTTK Ziemia Gorzowska, Leśna Trójka, gorzowianin.com, Radio Gorzów 95,6 FM, gorzow.com.pl, TVP3 Gorzów Wielkopolski, TVN24, RMF MAXXX, Zakład karny Gorzów, Smaczna Dieta, gorzow24.pl, Gazeta Lubuska, Radio ESKA, RADIO VOX, Gorzów Przystań, Solidna Porcja Aktywności Miejskiej, Czarna Oliwka, i inni. Nie gniewajcie się jeżeli Was tu nie ma, tylko dajcie nam znać, dopiszemy
Zapraszajcie znajomych, przyjaciół członków rodziny. Promujcie akcję i udostępniajcie. Wszystko robimy wyłącznie dla siebie.

Nie ma żadnych zapisów, żadnej rejestracji. Jedynie co warto wziąć ze sobą, to rękawice, jakąś przekąskę i coś do picia, aaa i najważniejsze ENTUZJAZM 🙂

Rzucamy #WyzwanieDlaPolski ! #ChallengeForChange #trashtag

Filmiki pokazując, część z tego co będziemy ogarniać:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *