GorzowToMy – 07.04.2019 akcja Sprzątanie Miejskie nr2

Druga akcja #GorzowToMy Sprzątanie Miejskie. Link do akcji.

Kto może, niech zaprasza znajomych, udostępnia. To też jest bardzo ważna pomoc. 
Tym razem sprzątamy trzy miejsca, szczegółowe detale poniżej.
Gorzów to nasze miasto i to my jako ludzie tu żyjący, jesteśmy odpowiedzialni w największym stopniu za to jak się tu mieszka i żyje. Razem z grupą fajnych ludzi, którym zależy, postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zaplanowaliśmy sprzątanie.
 
Zależy Ci na tym aby nasze miasto było fajniejsze, udostępnij to wydarzenie – wszyscy na tym zyskamy.
 
Celem tej akcji jest sprzątanie, ale to nie wszystko. Spotkajmy się, na łonie natury i zobaczmy co się dzieje, kiedy jesteśmy obojętni.
Samo spotkanie ma też charakter pikniku 🙂 Można przynieść ze sobą jakiś prowiant (ciacho, upiec babeczki czy coś innego), termosik z kawą, lub herbatą. Każdy kto ma ochotę się pojawić jest mile widziany, To akcja „non profit” – wszystko co robimy, robimy za darmo, przede wszystkim dlatego, że nam się chce.
To piknik który ma zainicjować dużo poważniejsze akcje, które mają na celu poprawę jakości życia w naszym mieście.
Bez zbędnego gadulstwa, serdecznie zapraszamy – kto przyjdzie, ten będzie 😉 #gorzowtomy do zobaczenia!
 
Tym razem sprzątamy trzy rewiry w tym samym czasie!
 
1. Rewir – Sady -Start 7 kwietnia o godzinie 10 w niedzielę, kończymy o 13. (przychodzisz na tyle ile możesz, ile chcesz, każda pomoc jest mile widziana)
17 Marca sprzątaliśmy Sady, udało zebrać się 12 250 kg śmieci, niestety nie udało się zebrać wszystkiego. Postanowiliśmy, aby dokończyć to co zaczęliśmy, bo sporo jeszcze zostało do zebrania.
Spotykamy się na parkingu przy Stilonie na ul. Walczaka (obok stacji Shell) o godzinie 10 w niedzielę 7 kwietnia, kończymy o 13.
Detale pokażemy na zdjęciach, w wydarzeniu – dział Dyskusja.
 
2. Rewir – Warszawska i Brzeg Warty – Start 7 kwietnia o godzinie 10 w niedzielę, kończymy o 13. (przychodzisz na tyle ile możesz, ile chcesz, każda pomoc jest mile widziana)
Miejsc do sprzątania jest wiele. dlatego zaczynamy działać na wiele frontów. Claudia z Warszawskiej, przysłała nam zdjęcia terenów do sprzątania, które wrzucimy na dniach na wydarzenie w dyskusję.
Akcja również odbędzie się w godzinach od 10 do 13, spotkanie chętnych do udziału w sprzątaniu warszawskiej i brzegu Warty, odbędzie przy szpitalu na Warszawskiej, koło Lidla. Detale w zdjęciach na wydarzeniu (na dniach je wrzucimy)
 
3. Rewir – tereny za Kupcem Gorzowskim, obok sklepu meble Bodzio – ten teren sprzątną osadzeni z  Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim 
 
W przyszłym tygodniu pojawią się plakaty i informacje o wydarzeniu w mediach.
Zapraszajcie znajomych, przyjaciół członków rodziny. Promujcie akcję i udostępniajcie. Wszystko robimy wyłącznie dla siebie.
 
Nie ma żadnych zapisów, żadnej rejestracji. Jedynie co warto wziąć ze sobą, to rękawice, jakąś przekąskę i coś do picia, aaa i najważniejsze ENTUZJAZM
 
Rzucamy #WyzwanieDlaPolski ! #ChallengeForChange #trashtag
Tagi z historii
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *